Jak grać – wprowadzenie

Sizzling Hot to bardzo łatwa gra, z którą poradzi sobie nawet niedoświadczony gracz. Nie wymaga przygotowania, czytania regulaminu, zasad. Wystarczy tylko usiąść i rozpocząć grę. Ale Sizzling Hot to gra, którą często wybierają też doświadczeni gracze. Dzięki  prostocie i oferowanym wygranym jest idealna dla każdego!

Pierwszym krokiem jest ustawienie stawki za spina. Robi się to za pomocą przycisków plus i minus lub z napisem „max bet”. Wtedy stawka od razu jest maksymalna. Kolejnym krokiem jest wciśnięcie przycisku „start” lub „autostart”.  Oba zwalniają bębny i rozpoczynają losowanie, z tą różnicą, że „start” działa tylko raz, a „auto” sprawi, że losowanie rozpocznie się automatycznie, niezwłocznie po zakończeniu poprzedniego. Oczywiście  po wcześniejszym podliczeniu wygranej i dodaniu jej do konta gracza.

Najważniejsze z symboli to owoce – przecież Sizzling Hot to owocówka. Oprócz nich ważna jest też „siódemka”  – bo to przecież również gra typu 777. Do tego jeszcze występuje znak gwiazdy. Nie znajdziesz w niej kart specjalnych, mnożników ani dodatkowych funkcji. Jedynym urozmaiceniem w grze Sizzling Hot jest funkcja gamble, czyli ryzyka. Można z niej skorzystać zarówno w wersji darmowej (demo), jak i na pieniądze. Polega na odgadnięciu, jakiego koloru będzie karta, którą odkryje wirtualny krupier: czerwona czy czarna. Jeśli gracz obstawi prawidłowo kwota zakładu jest podwajana, jeśli nie – traci wszystko, co wygrał w danej rundzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *