Ekstra deluxe

Klasyczna gra Sizzling Hot podbiła serca wielbicieli hazardu. Naturalnym było więc, że doczeka się nowych, nieco zmienionym wersji, które jednak będą bazowały na tej podstawowej. Najbardziej podobna to Sizzling Hot Deluxe, ale to nie jedyna.  

Dosłownie „uszlachetnioną”, bo ozdobioną w wartościowe kamienie, jest wersją Sizzling Gems. To właśnie różnica graficzna najbardziej odbiega od pierwowzoru – ale nie tylko. Najważniejszym symbolem pojawiającym się na ekranie jest błyszcząca siódemka. Pełni ona rolę dzikiej karty. Udaje inną kartę, ułatwiając stworzyć punktowany układ.  Wygrana z udziałem takiej siódemki daje dodatkowe, dość wysokie zyski. Funkcyjną kartą jest też gwiazda. Podobnie jak w oryginale, jest to scatter i inaczej jak w oryginale – błyszczy ozdobiona kamieniami. Sizzling Gems ma 5 bębnów, na których znajduje się 5 linii wygrywających. Gra oferuje klasyczny jackpot i często wypadające układy.

Bardziej zmienione od oryginału są zaś dwie kolejne wersje tej gry. To Sizzling6 i Sizzling Hot 6. Z 5 bębnów producent rozszerzył budowę na 6. Dzięki temu maszyny te zmieniły reguły działania; oferują inne układy wygrywające, ich ilość oraz wysokość wygranych. Ostatnia aplikacją – i najbardziej inną od wszystkich – jest Sizzling Hot Quatro. Ekran tej gry podzielony jest na cztery okna, a w każdym z nich oddzielna gra Sizzling Hot Deluxe. Gracz ma 4-krotnie większe szanse na wygraną, ale też każda stawka za spina mnożona jest przez 4.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *