5 bębnów

Sizzling Hot to prosta gra, do której nie trzeba się specjalnie przygotowywać, a jej reguły łatwo i szybko można poznać podczas zabawy. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda gra przeczytaj!

Automat oferujący grę Sizzling Hot zbudowany jest z 5 bębnów. Oferuje 5 linii wygrywających – 3 na liniach poziomych oraz na 2 poprzecznych – po ukosie, czyli od rogów, zawsze przechodząc przez środek ekranu.

Na wspomnianych bębnach znajdziemy 8 różnych symboli. Podstawowe to oczywiście owoce. Najmniej gracz dostanie za śliwki, cytryny, pomarańcze i wiśnie. Te ostatnie częściej przynoszą wygrane, bo tworzą zwycięski układ już w przypadki dwóch owoców obok siebie. Wszystkie inne symbole muszą być co najmniej 3. To samo dotyczy lepiej płatnych winogron i arbuzów. Aby zgarnąć główną wygraną trzeba trafić układ składający się z samych siódemek – płatne są już trzy, ale tylko 5 takich symboli rozbija bank.

Na knanie występuje jeszcze jeden symbol – gwiazda. Tak jak w innych grach to karta specjalna, w tym przypadku to symbol „scatter”. Wystarczy, aby gracz wylosował trzy takie symbole na tablicy, bez konieczności utworzenia układu, a już wygra niezłą sumę.

To wszystkie symbole, występujące w Sizzling Hot. Gra ta zawiera też jedną funkcję, a mmianowicie ryzyka, czyli gamble. Gracz ma za zadanie zgadnąć kolor karty wykładanej przez wirtualnego krupiera; jeśli trafi wygrana jest podwajana, jeśli nie – przegrywa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *